Головна » 2017 » Грудень » 3 » Обласні змагання з радіоконструювання
08:10
Обласні змагання з радіоконструювання

      29-30 листопада 2017 року на базі Полтавського обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді відбувся обласний конкурс-змагання з радіоелектронного конструювання. Учасники змагань з усієї області демонстрували здобуті у процесі навчання теоретичні знання, які закріплювали практичними роботами.

     Кременчуцький міський Центр позашкільної освіти «Лідер» був представлений Отяковським Олексієм, вихованцем гуртка «Радіоелектронне конструювання» (керівник Хіленко Олександр Миколайович). Олексій успішно склав теоретичний залік та виконав монтаж радіокерованого пристрою і розробку друкованої плати.

       За підсумками змагань вихованець нашого закладу зайняв такі місця: І місце – розділ «Монтаж радіокерованого пристрою», ІІ місце – розділ «Теоретичний залік», ІІІ місце – розділ «Розробка друкованої плати» молодша група. Також Отяковський Олексій зарахований до складу команди Полтавської області з радіоконструювання в молодшій віковій категорії на Всеукраїнські змагання з радіоелектронного конструювання.

Вітаємо та бажаємо подальших перемог!

      

       

Переглядів: 108 | Додав: lider | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: