Головна » 2016 » Квітень » 29 » Міські змагання молодших школярів загальноосвітніх навчальних закладів із запуску авіамоделей
16:20
Міські змагання молодших школярів загальноосвітніх навчальних закладів із запуску авіамоделей

       20 квітня 2016 року в Кременчуцькому міському Центрі позашкільної освіти «Лідер» відбулися міські змагання молодших школярів загальноосвітніх навчальних закладів із запуску авіамоделей.Метою змагань була пропаганда та популяризація технічної творчості, розвиток конструкторських та технічних здібностей дітей.

      Змагання включали виготовлення та запуск найпростішихавіамоделей. Планери діти виготовляли з деревини та паперу за кресленнями, які були надані керівником гуртка «Початкове технічне моделювання молодших школярів» Костенко М.А. Оцінювання проводилось за такими критеріями: тривалість, дальність та точність польоту.

      Це були дійсно цікаві змагання! Скільки було радощів, коли планер летів до позначки – 15м! Діти хвилювалися, кожен хотів вибороти перше місце. Але всі учасники зрозуміли, що важливо не тільки виготовити планер, але й навчитися його запускати, відрегулювати всі деталі.Всього було зроблено три запуски. За сумою кращих запусків були визначені переможці:

I місце – Сафонкін Іван, учень 4-А класу ЗОШ №27;

II місце – Дроженко Євген, учень 4-Г класу гімназія № 5;

III місце – Горбенко Віталій, учень 5-Б класу ЗОШ № 27.

Вітаємо переможців! Всі учасники змагань були нагороджені дипломами та грамотами КМЦПО «Лідер».

Переглядів: 200 | Додав: lider | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: