Головна » 2017 » Червень » 15 » Всеукраїнські відкриті змагання учнівської молоді на Кубок України з судномодельного спорту
22:14

У Полтаві 27-30 квітня 2017 року пройшли Всеукраїнські відкриті змагання учнівської молоді на Кубок України з судномодельного спорту («М» - швидкісні радіокеровані). В змаганнях взяли участь кращі команди з різних областей України. Наше місто представляла команда вихованців гуртка судномоделювання Кременчуцького міського Центру позашкільної освіти «Лідер» у складі: Єна Антон, Чуйко Денис , Терещенко Ілля, на чолі з керівником гуртка Бегмою Олександром Івановичем. В загальному заліку наша команда посіла ІІ загальнокомандне місце.

В особистій першості вибороли такі місця: Єна Антон – ІІ місце у класі ECO-mini expert, та ІІ місце у класі ECO-mini team, Терещенко Ілля – ІІ місце у класі ECO-mini team. Такого класу змагання залишають у пам’яті юних спортсменів яскраві, незабутні враження, задоволення від змагань, гордість за себе і за друзів. Одночасно з Всеукраїнськими змаганнями проводився 1 етап Кубку України «Полтавська Битва 2017» з судномодельного спорту, моделі секції «М». Вихованець КМЦПО «Лідер» Єна Антон виборов ІІ місце у класі ECO-mini expert.

Пишаємось нашими вихованцями та бажаємо нових перемог!

Переглядів: 42 | Додав: lider | Рейтинг: 0.0/0