Головна » 2017 » Вересень » 9 » Кременчуцькі картингісти успішно виступили на змаганнях Відкритого Чемпіонату східного регіону України з автомобільного спорту
21:17
Кременчуцькі картингісти успішно виступили на змаганнях Відкритого Чемпіонату східного регіону України з автомобільного спорту

     25-27 серпня 2017 року відбувся ІІІ етап Відкритого Чемпіонату східного регіону України з автомобільного спорту (картинг) у м. Полтава на картодромі СТК «Лтава».

Змагання проводивлося з метою подальшого розвитку та вдосконалення науково-технічної творчості, збільшення мережі автомодельних гуртків у позашкільних закладах, популяризації автомодельного спорту, розвитку творчої діяльності, науково-конструкторської та дослідницької роботи.

Кременчуцький міський Центр позашкільної освіти «Лідер» предстявляла команда гуртка картингу у складі Максима Порчиряна, Артема Капліна та Богдана Болгарова під керівництвом В.М. Трефілова.

Вихованці кременчуцького закладу показали велику майстерність та вправність керування картингом і вибороли у змаганнях такі місця:

Богдан Болгаров – 1 місце у класі «Кадет» за підсумками трьох етапів змагань та 2 місце у ІІІ етапі змагань.

Артем Каплін – 4 місце у класі «Піонер-Б» в ІІІ етапі змагань.

Максим Порчирян – 5 місце у класі «Популярний-Ю» в ІІІ етапі змагань.

Бажаємо юним картингістам долати нові спортивні «перешкоди» та неодноразово поповняти свою поличку новими кубками та медалями!

Переглядів: 40 | Додав: lider | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: